top of page

GÖNDERİM POLİTİKASI

Satın aldığınız ürünler en geç üç gün içinde kargo firmasına verilir . Kurye dağıtım zamanını garanti edememekle birlikte, ürünlerin elinize geçmesi biz kuryeye verdikten sonra 1 hafta içinde olması beklenir. Gönderi ücreti tarafınıza aittir. Uluslararası siparişlerde çeşitli vergi ve gümrük masrafı oluşabilir, bunların da sipariş veren tarafından ödeneceğini lütfen dikkate alınız.

Kargo fiyatları paketin hacmine ve ağırlığına göre değişmektedir. Bu nedenle satın alacağınız bütün ürünleri tek bir sipariş altında tamamlamanızı tavsiye ederiz. 

 

Ürünlerinizi çok dikkatli bir şekilde ürüne uygun kutular içinde kırılmayı önleyecek dolgularla paketleyip, gönderiyoruz. Ancak maalesef zaman zaman kırılmalar ile karşılaşılabiliyoruz. Kaybınızı önlemek için gönderiyi sigortalamamızı da isteyebilirsiniz. Bu durumda sigorta bedeli, gönderi bedeline eklenecektir. 

Eğer sigortalanmış ürün hasarlı olarak elinize ulaşırsa, lütfen kutunun ve ürünün fotoğraflarını çekip bize gönderiniz, böylece ürün bedeli (gönderi ve sigorta bedeli hariç) tarafınıza tamamen geri ödenecektir.

PAKETLEME

Kurye için mümkün olduğunca yeniden değerlendirme yaparak, eski kutuları ve paketleri kullanıyoruz. Böylece kağıt israfını önlemeye ve karbon salınımımızı azaltmaya çalışıyoruz.

İADE VE DEĞİŞİM

Satın aldığınız üründen mutlu olmanızı istiyoruz, bu nedenle satın aldığınız ürünü herhangi bir şekilde beğenmezsiniz elinize ulaştıktan sonra 14 gün içinde geri iade edebilirsiniz. Ürün elimize zarar görmemiş bir şekilde geri geldiği zaman, gönderim ve sigorta bedeli hariç bütün ürün bedeli tarafınıza iade edilecektir. Müşteriler iade edilen ürünle ilgili bütün gönderi ve sigorta masraflarından sorumludur.

Contact
bottom of page